Uruchomienie Telewizji Internetowej Fachowcy.pl

Zarząd Emitenta niniejszym informuje iż w dniu 02 września 2013 roku został uruchomiony nowy projekt w ramach serwisu www.fachowcy.pl -Telewizja Internetowa Fachowcy.pl (tv.fachowcy.pl). Telewizja Internetowa Fachowcy.pl stanowić będzie miejsce spotkań przedsiębiorców i konsumentów, a także kanał wymiany cennych informacji i doświadczeń pomiędzy nimi. Co więcej, będzie to równocześnie doskonałe narzędzie marketingowe, dzięki któremu przedsiębiorcy prowadzący własną firmę będą mogli zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców, a tym samym zwiększyć potencjalne grono swoich klientów. 

W ramach Telewizji Internetowej Fachowcy.pl emitowane będą krótkometrażowe filmy z udziałem przedsiębiorców prowadzących własną działalność usługową, w których będą oni mogli przedstawić swoją firmę, przybliżyć profil prowadzonej działalności, zaprezentować ofertę i planowane w przyszłości zmiany. Co więcej, w krótkometrażowych filmach będą również przekazywane informacje i porady praktyczne dotyczące prowadzenia własnego biznesu, użyteczne zarówno dla konsumentów jak i osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej czy przebranżowienie w przyszłości. 

Telewizja Internetowa Fachowcy.pl stanowić będzie integralną część serwisu www.fachowcy.pl. Publikowane w ramach Telewizji Internetowej Fachowcy.pl filmy będą publikowane w serwisie internetowym YouTube, a docelowo także na podstronie serwisu www.fachowcy.pl pod adresem www.tv.fachowcy.pl. 

W opinii Emitenta, profesjonalnie przygotowane materiały video, o interesującej i aktualnej tematyce publikowane za pośrednictwem dwóch kanałów przekazu z całą pewnością w pozytywny sposób wpłyną na popularność serwisu www.fachowcy.pl, przełożą się na wzrost liczby jego użytkowników, a tym samym na pozycjonowanie serwisu w Internecie względem konkurencji.

Podstawa prawa § 3 ust. 1 Załącznik nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu
 

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Surmacki - Prezes Zarządu