Zmiany w Zarządzie Fachowcy.pl Ventures S.A.

Fachowcy.pl Ventures S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje, iż w dniu 30 kwietnia 2013 na mocy uchwały nr 3/4/2013 Rady Nadzorczej w sprawie powołania Prezesa Zarządu Spółki powołano Pana Piotra Surmackiego na Prezesa Zarządu Spółki. 

Jednocześnie Emitent informuje, że w dniu 30 kwietnia 2013 roku Pan Piotr Góralczyk złożył rezygnację z pełnienia funkcji Członka Zarządu. W związku z powyższym aktualny skład Zarządu wygląda następująco:

Piotr Surmacki - Prezes Zarządu.

Piotr Surmacki - przedsiębiorca działający na rynku nowych technologii, mediów i telekomunikacji od 2002 roku. W latach 1997 - 2002 pracował m.in. dla takich firm jak Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (T-Mobile), MobileCom Jordania, czy Hewlett-Packard Consulting. Założyciel m.in. Telecom Media S.A. (GPW:OPT), ProxyAd S.A. (GPW:PXY), Reklamofon.pl S.A. (GPW:RPL), Way2traffic Polska S.A. 
Blisko współpracował z grupą Zygmunta Solorza (Polsat, TV4, Cyfrowy Polsat) znacząco rozwijając obszar nowych mediów - w szczególności gier interaktywnych w teleturniejach i programach rozrywkowych (m.in. "Gra w ciemno", "Grasz czy nie grasz", "Bar") oraz programów typu call tv (m.in. "Kasa na bank", "Dziewczyny w bikini", "Nocne randki", "LoveTV", "BoomBox").
Jest pomysłodawcą i założycielem takich przedsięwzięć jak Gretix.com (www.gretix.com), DebtPower.org (www.debtpower.org), FreeHotSpot (www.freehotspot.pl), Anonimek.pl (www.anonimek.pl). W ramach 3P Holding S.A. (wcześniej 3P Inwestycje Internetowe Sp. z o.o.) od 2007 roku uczestniczył w międzynarodowych projektach budowy systemów sieci partnerskich dla rynku rozrywki oraz farmacji w Stanach Zjednoczonych. W oparciu o platformę technologiczną "3P Fortuna" został zbudowany jeden z największych i najbardziej zaawansowanych systemów partnerskich dla rynku kasyn internetowych tj. serwis www.c-planet.com, a w oparciu o platformę "3P Hermes" pierwszy i największy system wymiany linków tj. www.linker.pl.
Od lipca 2007 do października 2009 pełnił również funkcję wiceprezesa zarządu notowanej na GPW spółki Platforma Mediowa Point Group S.A. (GPW:PGM), gdzie odpowiadał za nowe media oraz inwestycje (m.in. za udane przejęcie grupy Media Works S.A., serwisu Sport24.pl, uruchomienie serwisu Kulisy.pl oraz przejęcie serwisów plotkarskich Ukaraj.pl i Bulvar.pl, a także przejęcie serwisu Ocen.pl). Był również wiceprezesem zarządu spółki Next Media Sp. z o.o. - wydawcy magazynu MaleMen (www.malemen.pl), a także wiceprezesem zarządu spółki Index Copernicus International S.A. (GPW:IDH). Zasiadał w radzie nadzorczej notowanego na warszawskiej giełdzie funduszu Black Lion NFI S.A. (GPW:BLI), Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Progress S.A., a wcześniej Zachodniego Funduszu Inwestycyjnego NFI S.A.


Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika Nr 3 "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu 

 

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Surmacki - Prezes Zarządu