Strategia

Dostarczamy usługi w zakresie kompleksowej obecności małych i średnich firm w Internecie. Każdy z naszych Klientów posiada niezależną obecność w sieci w oparciu o swoją własną domenę internetową. Świadcząc usługi w sposób ciągły, w modelu abonamentowym, zapewniamy aby strony internetowe naszych Klientów rozwijały się razem z rozwojem ich biznesu. Dbamy o to, żeby nasi Klienci byli widoczni nie tylko w wyszukiwarkach i katalogach ale także korzystali z najnowszych technologii w zakresie pozyskania zleceń z Internetu. Dostarczamy także pełen pakiet usług komunikacji Klienta z firmą, bo wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do obecności firmy w sieci przyniesie wymierne efekty w zakresie pozyskania nowych klientów i zleceń.

Misja i wizja

Rozwijamy technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z Internetu i dostarczamy je dla małych i średnich firm w modelu abonamentowym. Gromadząc dane w ramach całego procesu pozyskania zlecenia budujemy unikatową wiedzę na temat efektów prowadzenia działań reklamowych dla całego sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP).

Grupa kapitałowa Fachowcy.pl Ventures S.A.

WAY2TRAFFIC Polska S.A 74%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Dostawca technologii w zakresie systemów do zarządzania emisją kampanii reklamowych w Internecie. 

United Titans Sp. z o.o 100%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Agencja performance marketingu, która obsługuje realizację kampanii reklamowych rozliczanych za efekt. 

Toxic Software Sp. z o.o. 100%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Spółka technologiczna rozwijająca wszystkie technologie oferowane w ramach grupy kapitałowej.

Nasze produkty & marki

tv.fachowcy.pl

tv.fachowcy.pl

Telewizja internetowa promująca przedsiębiorców oraz ich firmy, a także ciekawe rozwiązania technologiczne. 

Akademia Biznesu

Akademia Biznesu

Program szkoleń dla przedsiębiorców w zakresie narzędzi wspomagających prowadzenie własnej firmy oraz marketingu.

FreeHotSpot

FreeHotSpot

Proste w konfiguracji urządzenie, które za pomocą technologii Wi-Fi pozwala analizować szczegółowo zachowania konsumentów.

LetsMeetApp

LetsMeetApp

Aplikacja na telefony komórkowe, która wysyła powiadomienia lokalizacyjne i informuje kiedy nasi znajomi są w pobliżu.

Zarząd Fachwocy.pl Ventures S.A.
Zarząd
Piotr Surmacki - prezes zarządu
Przedsiębiorca działający w sektorze TMT (Technologia, Media, Telekomunikacja) od 2002 roku. Wcześniej związany z międzynarodowymi korporacjami Hewlett-Packard i Andersen Consulting (obecnie Accenture). Pracując w spółce Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (obecnie T-Mobile Polska) uczestniczył w budowie rynku telefonii komórkowej w Polsce.
Swoją pierwszą spółkę Telecom Media po niecałych 3-ch latach od startu sprzedał do funduszy BBI Capital oraz MCI. W latach 2005-2007 współpracował z grupą Zygmunta Solorza zajmując się rozwojem interaktywnych programów telewizyjnych i obszarem nowych mediów. Do roku 2009 był również wiceprezesem zarządu w spółce Platforma Mediowa Point Group S.A. (obecnie PMPG Polskie Media S.A. / wydawca tygodnika Wprost). Zasiadał także w wielu radach nadzorczych m.in. funduszu Black Lion NFI S.A. i spółki 4fun Media S.A..
Od roku 2009 zajmuje się rozwojem technologii związanych z zarządzaniem reklamą internetową w ramach spółki WAY2TRAFFIC Polska S.A., która obecnie wchodzi w skład grupy kapitałowej Fachowcy.pl Ventures S.A.
W roku 2013 otrzymał nagrodę od Polskiej Akademii Nauk (PAN) za stworzone przez jego zespół urządzenie FreeHotSpot™
, które za pomocą sieci Wi-Fi umożliwia budowanie bazy danych profili reklamowych osób odwiedzających daną lokalizację. W tym samym roku połączył wszystkie swoje przedsięwzięcia w ramach grupy Fachowcy.pl Ventures S.A., która rok wcześniej zadebiutowała na GPW/NewConnect. Jest także twórcą aplikacji LetsMeetApp, która używana jest przez użytkowników w ponad 80 krajach na świecie.
Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ekonomista z wykształcenia ale inżynier i wynalazca z zamiłowania - zaczął programować w wieku 12 lat.
Rada Nadzorcza Fachowcy.pl Ventures S.A.
Rada Nadzorcza
Krzysztof Stępień - członek rady
Z wyróżnieniem ukończył Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka, gdzie podczas studiów otrzymał dwie nagrody rektorskie. Wielokrotny mistrz polski w rugby. Od roku 1997 pracował w firmach IBM, Mansystems Polska, Compaq Computer, Hewlett-Packard, w których odpowiadał za budowanie nowych kompetencji i struktur, rozwój biznesu, wprowadzanie nowych produktów oraz nadzór nad realizacją projektów. W latach 2004-2007 pracował w Asseco Poland gdzie pełnił następujące funkcje: P/O COO / Wiceprezesa firmy Soft Technologies w Kazachstanie, Dyrektor Projektów, audytor i członek zespołów zarządzających projektami i programami, członek zespołu wdrażającego standardy korporacyjne w ramach grupy Softbank. W latach 2007-2009 Country Manager w firmie Devoteam Polska. Od roku 2008 członek rad nadzorczych firm z obszaru nowych technologii. Od roku 2009 Prezes Zarządu firmy Mencor Systems działającej w obszarach rozwiązań infrastrukturalnych dla IT oraz doradztwa informatycznego.
Daniel Puchalski - członek rady
Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, a także Media Management na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni oraz HR Management na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w 1996 r. w spółce Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. / Era GSM (obecnie T-Mobile Polska) jako Regional Sales Manager. W latach 1999-2003 pracował na stanowisku Sales Director w Netia Telekom S.A., a w latach 2003-2004 pracował na stanowisku Country Manager w Comvarse. Od 2005 do 2006 roku pracował jako General Manager w Guardsystems Polska S.A., a w latach 2007-2013 pracował w Colliers International Poland, najpierw na stanowisku Investment Associate, a anastępnie na stanowisku Head of Land Department. Od września 2013 r. pracuje w Jones Lang LaSalle, na stanowisku National Director.
Jarosław Łukasiewicz - członek rady
Przedsiębiorca i menadżer związany z rynkiem IT od ponad 20 lat – w tym czasie pracował i był udziałowcem takich firm jak ALATUS Sp. z o.o. (Wiceprezes Zarządu), Asseco Poland S.A. (Dyrektor Zarządzający) , Connectis Sp. zo.o. – Outsourcing IT (Wiceprezes Zarządu). Obecnie udziałowiec i Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za rozwój biznes Polsce & CEE w Spółce VETASI Sp. z o.o. z Grupy VETASI działającej na rynku usług IT związanego z rozwiązaniami do Zarządzania Majątkiem Przedsiębiorstw (EAM).
Prowadzi działalność gospodarcza w zakresie doradztwa biznesowego i usług IT pod nazwą EDUCTA Jarosław Łukasiewicz. Żadne z Podmiotów nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec firmy Fachowcy.pl Ventures S.A.
Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie. Ukończył Podyplomowe studia Menadżerskie MBA organizowane przez Thames Valley University (obecnie University of West London) oraz program menadżerski na renomowanej uczelni INSEAD.Sławomir Chmielewski - członek rady
Przedsiębiorca i menadżer związany z rynkiem mediów – obecnie Dyrektor Generalny Pegasus Group.
Żadne z Podmiotów nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec firmy Fachowcy.pl Ventures S.A.
Ukończył Podyplomowe studia Menadżerskie Executive MBA na Erasmus Rotterdam School of Management.
Rafał Wojciechowski - członek rady
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista z zakresu prawa rynku kapitałowego, w szczególności funduszy inwestycyjnych i struktur prawno-finansowych. Posiada szczegółową wiedzę w dziedzinie compliance, budowy struktur inwestycyjnych oraz obsługi korporacyjnej i biznesowej instytucji finansowych oraz spółek publicznych, udokumentowaną trzyletnim doświadczeniem na stanowisku Dyrektora Departamentu Prawnego towarzystwa funduszy inwestycyjnych oraz domu maklerskiego.
Zdołał poznać nie tylko od strony teoretycznej, ale i praktycznej obsługę prawną instytucji finansowych oraz innych podmiotów, będących uczestnikami rynku kapitałowego. Uczestniczył w wielu projektach związanych z publiczną emisją instrumentów finansowych, tworzeniem i zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi oraz reprezentował swoich klientów przed KDPW, GPW S.A. i KNF, a także koordynował restrukturyzację finansowania szeregu podmiotów. W ramach tych obowiązków dogłębnie poznał specyfikę rynku kapitałowego, począwszy od wykonywania obowiązków raportowych, po stworzenie szeregu specjalistycznych opinii prawnych z zakresu systemu zarządzania ryzykiem. Jest również specjalistą od compliance instytucji finansowych. Koordynował ze świetnym skutkiem postępowania przed KNF dot. m.in. rozszerzonej oceny BION oraz kontroli nadzorczej, a także wspierał pracę Inspektorów Nadzoru. Ponadto, był prokurentem instytucji, dla których świadczył usługi oraz członkiem Rad Nadzorczych spółek publicznych.

Sprawozdania z działalności RN

Sprawozdanie za rok 2015

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2014

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2013
POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2012

POBIERZ

 

Akcjonariat Fachowcy.pl Ventures S.A. (FAV)

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Dokumenty korporacyjne

Cross-Platform ad serving

KRS  

 

POBIERZ 

 

 

 

Cross-Platform ad serving

Statut i regulaminy organów   

POBIERZ  
 

Cross-Platform ad serving

Dokumenty informacyjne   

POBIERZ