Strategia

Dostarczamy usługi w zakresie kompleksowej obecności małych i średnich firm w Internecie. Każdy z naszych Klientów posiada niezależną obecność w sieci w oparciu o swoją własną domenę internetową. Świadcząc usługi w sposób ciągły, w modelu abonamentowym, zapewniamy aby strony internetowe naszych Klientów rozwijały się razem z rozwojem ich biznesu. Dbamy o to, żeby nasi Klienci byli widoczni nie tylko w wyszukiwarkach i katalogach ale także korzystali z najnowszych technologii w zakresie pozyskania zleceń z Internetu. Dostarczamy także pełen pakiet usług komunikacji Klienta z firmą, bo wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do obecności firmy w sieci przyniesie wymierne efekty w zakresie pozyskania nowych klientów i zleceń.

Misja i wizja

Rozwijamy technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z Internetu i dostarczamy je dla małych i średnich firm w modelu abonamentowym. Gromadząc dane w ramach całego procesu pozyskania zlecenia budujemy unikatową wiedzę na temat efektów prowadzenia działań reklamowych dla całego sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP).

Grupa kapitałowa Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji

WAY2TRAFFIC Polska S.A 74%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Dostawca technologii w zakresie systemów do zarządzania emisją kampanii reklamowych w Internecie. 

United Titans Sp. z o.o 100%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Agencja performance marketingu, która obsługuje realizację kampanii reklamowych rozliczanych za efekt. 

Toxic Software Sp. z o.o. 100%

Relacje inwestorskie Fachowcy.pl

Spółka technologiczna rozwijająca wszystkie technologie oferowane w ramach grupy kapitałowej.

Nasze produkty & marki

tv.fachowcy.pl

tv.fachowcy.pl

Telewizja internetowa promująca przedsiębiorców oraz ich firmy, a także ciekawe rozwiązania technologiczne. 

Akademia Biznesu

Akademia Biznesu

Program szkoleń dla przedsiębiorców w zakresie narzędzi wspomagających prowadzenie własnej firmy oraz marketingu.

FreeHotSpot

FreeHotSpot

Proste w konfiguracji urządzenie, które za pomocą technologii Wi-Fi pozwala analizować szczegółowo zachowania konsumentów.

LetsMeetApp

LetsMeetApp

Aplikacja na telefony komórkowe, która wysyła powiadomienia lokalizacyjne i informuje kiedy nasi znajomi są w pobliżu.

Zarząd Fachwocy.pl Ventures S.A.
Zarząd
Dawid Martynowski - prezes zarządu
Pan Dawid Ryszard Martynowski rozpoczął karierę zawodową w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej NASK jako specjalista ds. windykacji należności (2001-2006) W latach 2007 - 2009 był Dyrektorem Marketingu Wydawnictwa Grupy E-Budownictwo.pl Sp. z o.o. i odpowiadał za wdrożenie internetowych serwisów tematycznych Grupy dostosowanych do sprzedaży powierzchni reklamowych. W latach 2009-2013 pracował na stanowisku Dyrektora Marketingu w firmie szkoleniowej B&O Navigator Sp. z o.o. i był odpowiedzialny za wdrożenie internetowych kanałów sprzedaży dla spółki. Od 04.2013 związany z Grupą kapitałową Fachowcy Ventures S.A. jako; 04.2013 - obecnie - Dyrektor działu Reklamy i Narzędzi Analitycznych Fachowcy.pl - odpowiedzialny za pozyskiwanie i utrzymanie budżetów reklamowych klientów oraz wdrażanie niestandardowych działań reklamowych.
Od roku 2009 zajmuje się rozwojem technologii związanych z zarządzaniem reklamą internetową w ramach spółki WAY2TRAFFIC Polska S.A., która obecnie wchodzi w skład grupy kapitałowej Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji. Od 11.2014 - obecnie - Prezes zarządu spółki United Titans Sp. z o.o. wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji - spółka zajmuje się ogólnopojętym marketingiem internetowym a w szczególności wykorzystaniem narzędzi reklamowych i analitycznych wspierających obecność małych i średnich firm w sieci. Od 2013 aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnych narzędzi i rozwija narzędzi analityczne w szczególności dla platformy reklamowej WAY2TRAFFIC należącej do Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji Od 10 lat pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań marketingowych i wszystkiego co jest związane z przedsiębiorczością. Prelegent licznych konferencji i Akademii Biznesu dla przedsiębiorców.
Rada Nadzorcza Fachowcy.pl Ventures S.A.
Rada Nadzorcza
Krzysztof Stępień - członek rady
Z wyróżnieniem ukończył Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka, gdzie podczas studiów otrzymał dwie nagrody rektorskie. Wielokrotny mistrz polski w rugby. Od roku 1997 pracował w firmach IBM, Mansystems Polska, Compaq Computer, Hewlett-Packard, w których odpowiadał za budowanie nowych kompetencji i struktur, rozwój biznesu, wprowadzanie nowych produktów oraz nadzór nad realizacją projektów. W latach 2004-2007 pracował w Asseco Poland gdzie pełnił następujące funkcje: P/O COO / Wiceprezesa firmy Soft Technologies w Kazachstanie, Dyrektor Projektów, audytor i członek zespołów zarządzających projektami i programami, członek zespołu wdrażającego standardy korporacyjne w ramach grupy Softbank. W latach 2007-2009 Country Manager w firmie Devoteam Polska. Od roku 2008 członek rad nadzorczych firm z obszaru nowych technologii. Od roku 2009 Prezes Zarządu firmy Mencor Systems działającej w obszarach rozwiązań infrastrukturalnych dla IT oraz doradztwa informatycznego.
Rafał Irzyński - przewodniczący rady
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie czytania i analizowania sprawozdań finansowych, badania atrakcyjności wycen przedsiębiorstw i innych instrumentów finansowych. Jego najsilniejszym atutem jest bardzo dobra znajomość funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce. Swoją wiedzę skutecznie wykorzystuje jako inwestor indywidualny od 1999 roku. Od 2013 roku trener z zakresu zagadnień ekonomiczno-finansowych w Altkom Akademia. Redaktor, Anlityk rynku akcji w JPP Group S.A.
Tomasz Fąfara - członek rady
Tomasz Fąfara Od ponad 18 lat związany z polskim internetem. Prgramista, kierownik projektów, prezes zarządu, członek rad nadzorczych. Swoje pierwsze kroki stawiał wspótworząć poplarny komunikator Gadu-Gadu oraz serwis www Mediarun.pl o mediach, reklamie, marketingu. Przez 2,5 roku związany był z Platformą Mediową Point Group gdzie pełnił obowiązki dyrektora zarządzającego, prezesa Agencji Full Interactive Sp. z o.o. i wice prezesa rządu IndexCopernicus S.A. W 2011 roku zasiadał w zarządzi spółki Internet Group SA jako doradca zarządu, Członek rady nadzorczej CR Media SA oraz prezes spółek Ad.Net i CR Media Consulting. Twórca Windygo.pl pierwszej polskiej platformy do windykacji internetowej. Obecnie Członek zarządu White Label sp. Z o.o. firmy outsourcingowej świadczącej usługi programistyczne dla licznych firm z barnży IT w Polsce i na świecie.
 
 
 
Sławomir Chmielewski - członek rady
Przedsiębiorca i menadżer związany z rynkiem mediów – obecnie Dyrektor Generalny Pegasus Group.
Żadne z Podmiotów nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec firmy Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji
Ukończył Podyplomowe studia Menadżerskie Executive MBA na Erasmus Rotterdam School of Management.
Maciej Czapiewski - członek rady
Współwłaściciel firm działających w obszarze marketingu: Lemon Sp. z o.o. - produkcja reklam TV, Grape Sp. z o.o. - produkcja contentu video, ICE Sp. z o.o. - postprodukcja, Delta Sp. z o.o. - produkcja filmów fabularnych i seriali. Współwłaściciel firmy Arago Electromobility Sp. z o.o. zajmującej się dostarczaniem kompleksowego rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego – Wydział Ekonomiczny, Departament Integracji Europejskiej (Dyplom magistra) oraz Politechniki Warszawskiej – Szkoły Biznesu, London Business School, Norwegian School of Economics – Bergen Hautes Etudes Commerciales – HEC Paris (Dyplom MBA). Posiada praktyczną wiedzę w tworzeniu startupów. Posiada szeroką wiedzę odnośnie strategii marketingowych, organizacji procesów, zarządzania projektami oraz przygotowania modeli biznesowych. Doświadczenie zawodowe pana Macieja Czapiewskiego obejmuje również pełnienie funkcji Kierownika Zespołu Komunikacji Marketingowej oraz pełnomocnika Zarządu ds. projektów strategicznych w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. (w latach 2006-2010). Od 2010 r. pan Maciej Czapiewski pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce Hygienika S.A., a od 2011 r. pan Maciej Czapiewski pełni również funkcję Prezesa Zarządu spółki House Europe S.A..

Sprawozdania z działalności RN

Sprawozdanie za rok 2017

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2016

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2015

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2014

POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2013
POBIERZ

Sprawozdanie za rok 2012

POBIERZ

 

Akcjonariat Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji (FAV)

AkcjonariuszLiczba akcji
Patryk Kozłowski2 346 067
Andrzej Rutkowski1 000 000
Mezzo Capital Sp. z o.o.4 933 333
Nextfield Investments Limited23 030 335
Adam Smólski618 190
BKC Sp. z o.o.1 075 000
Dasea Holdings Limited - Cypr1 385 274
Dorota Surmacka595 071
Jakub Nowiński2 649 073
Michał Gąsior500 000
Wojciech Łukawski2 855 819
Andrzej Pawluczuk80 000

Dokumenty korporacyjne

Cross-Platform ad serving

KRS  

 

POBIERZ 

 

 

 

Cross-Platform ad serving

Statut i regulaminy organów   

POBIERZ  
 

Cross-Platform ad serving

Dokumenty informacyjne   

POBIERZ